Nieuwe regels voor gebruik composthoop

voor een beter beheer van organisch afval en compost:

De composthoop was qua omvang nogal uit de hand was gelopen- de doorgang voor wandelaars was bijna onmogelijk geworden. Daarom is de composthoop grotendeels afgegraven. De ruimte die open moet blijven is met paaltjes gemarkeerd.
De spelregels voor organisch afval zijn deze: iedereen houdt dit afval in beginsel apart op zijn (composthoop in de) eigen tuin. Of neemt het mee naar huis, zoals velen al doen met kweekgras en aardappelloof – wegens kans op schimmelziekte.┬á Heb je grof, composteerbaar tuinafval wat je niet mee kunt nemen? Gooi het dan om de hoek naast de begraafplaats, dus niet meer op de oude hoop die we langzaam laten inklinken.
Naast de composthoop is een plek ingericht (met bordje!) voor mest, dat door paardenboer Willem Nooy erin wordt gekruid.

Iedereen een fijn tuinseizoen gewenst!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *